Close

O firmie

W 1991 roku firma Omega System rozpoczęła swoją działalność. W tym czasie stworzyliśmy kompleksową usługę związaną z produkcją systemów wystawowych i prezentacyjnych. Oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne – od etapu tworzenia projektu po jego wykonanie i montaż.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu mamy pewność, że nasze realizacje są najwyższej jakości i zawsze zostaną wykonane na czas. Oferujemy konstrukcje z aluminiowych lekkich profili służące do zabudowy biur, hal i dowolnych pomieszczeń oraz otwartych przestrzeni w miejscach publicznych. W ramach naszej działalności zapewniamy także usługi w zakresie obróbki materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, aluminium czy elementy stalowe. Nasi specjaliści podejmują się także prac grawerniczych, cięcia i frezowania.

Produkty firmy Omega System to nie tylko wielkopowierzchniowe ramy wystawiennicze, ale także elementy oznakowania – stacjonarne i przenośne. Oferujemy szeroką gamę tablic przydrzwiowych, informacyjnych, tabliczek specjalnych i pylonów. Dzięki dodatkowym elementom wyposażenia każdemu z tych produktów można z łatwością nadać charakterystyczne cechy, dostosowując konstrukcję do estetyki i wyglądu wnętrza.

W centrum naszego zainteresowania zawsze stoi Klient i jego potrzeby. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, oferując oprócz standardowych rozwiązań także możliwość dostosowania konstrukcji do wymogów danego projektu. Nasze produkty są najwyższej jakości, wykonane z dbałością o detale i estetykę. Co istotne, można je wykorzystywać wielokrotnie, po czasie zmieniając aranżacje czy tworząc na ich bazie nowe rozwiązania.

Niezwykle cieszą nas wszystkie pozytywne opinie, jakie otrzymujemy od osób, dla których zrealizowaliśmy projekt. Ogromną satysfakcję daje nam współpraca z zadowolonym Klientem. Wciąż podnosimy swoje standardy, by takich udanych realizacji było jak najwięcej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Exit mobile version